Skip to content

Skontaktuj się z nami: 661 928 691 (w sprawie kredytów CHF/EUR) | 503 460 764 | 602 894 511

Menu
Błędy medyczne i kosmetyczne
Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz do mecenasa Rafała Łuczkowskiego – 602 894 511, biuro@kancelaria-luczkowski.pl lub mecenasa Arkadiusza Balcerowicza – 661 928 691, biuro@adamek-balcerowicz.pl

Wyrażając zgodę na przeprowadzenie operacji czy zabiegu, zarówno medycznego, jak i kosmetycznego, mamy nadzieję, że powierzamy swoje zdrowie lub urodę w ręce specjalistów. Niestety w naszej praktyce wciąż spotykamy się ze sprawami o odszkodowania i zadośćuczynienia za błędy medyczne bądź kosmetyczne.

Nasza kancelaria radcowska posiada bogate doświadczenie w dochodzeniu roszczeń z tytułu błędów medycznych (niewłaściwa diagnoza, zakażenia szpitalne, nieprawidłowe leczenie czy rehabilitacja) i kosmetycznych (jak chociażby oparzenia związane z depilacją laserem/światłem IPL). Oferujemy także pomoc prawną w sprawach o szkody powstałych w wyniku wypadków komunikacyjnych oraz innych zdarzeń losowych. Dochodzimy przykładowo roszczeń z tytułu:

  • uszczerbku na zdrowiu fizycznym i psychicznym,
  • śmierci osoby bliskiej,
  • utraty dochodu ze względu na ograniczenia lub uniemożliwienie wykonywania pracy lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • poniesionych kosztów leczenia lub na zakup sprzętu niezbędnego chociażby do dostosowania mieszkania do potrzeb osoby poszkodowanej.

Radcy prawni z Kancelarii „Adamek & Balcerowicz” reprezentują nie tylko poszkodowanych pacjentów lub klientów salonów kosmetycznych i spa, ale również lekarzy, lekarzy dentystów oraz pielęgniarki, pielęgniarzy i kosmetologów.

Dowiedz się więcej o Obronie Medycznej: https://obronamedyczna.pl

Kancelaria radcowska „Adamek & Balcerowicz” prowadzi sprawę na każdym etapie, począwszy od negocjacji lub mediacji, w tym z ubezpieczycielem, podmiotem leczniczym oraz salonem kosmetycznym, aż do zakończenia procesu sądowego. Kancelaria reprezentuje klientów także przed wojewódzką komisją ds. orzekania o zdarzeniach medycznych w Bydgoszczy i innych miastach wojewódzkich.

Kancelaria zajmuje się sporządzeniem niezbędnych dokumentów, w tym oczywiście pozwu. Wykorzystujemy do tego starannie zebrany materiał dowodowy w postaci wszelkich rachunków lub innych dokumentów potwierdzających leczenie, zakup leków i rehabilitację.

Z naszej praktyki wynika, że podstawowym problemem branży medycznej i kosmetycznej jest brak prawidłowej dokumentacji. Często spotykamy się z brakiem stosowania formularzy dotyczącymi zgody na dany zabieg lub też ich treść jest nieprawidłowo, a tym samym nieskutecznie sformułowana. Dlatego w naszej ofercie znajduje się również możliwość analizy oraz przygotowania kompleksowej dokumentacji z branży medycznej oraz RODO.

Oferta RODO- dowiedz się więcej: http://adamek-balcerowicz.pl/rodo-doradztwo/

Radcy prawni z kancelarii „Adamek & Balcerowicz” świadczą pomoc prawną głównie dla klientów z Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego, ale nie tylko. Zapewniamy usługi przed sądami w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu, Inowrocławiu, Pile, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie i innych.

Pozostałe specjalizacje