Skip to content

Skontaktuj się z nami: 661 928 691 (w sprawie kredytów CHF/EUR) | 503 460 764 | 602 894 511

Menu
Obsługa firm
Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz do mecenas Magdaleny Adamek-Balcerowicz – 503 460 764, ab.radcowie@gmail.com

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę podmiotów leczniczych i przedsiębiorców, niezależnie od formy prawnej, w jakiej prowadzą działalność gospodarczą oraz branży, w której funkcjonują i się rozwijają.

Pełna obsługa prawna firm to wsparcie merytoryczne w zarządzaniu przedsiębiorstwem, w sprawach pracowniczych, korporacyjnych i rejestrowych (KRS), a także w kontaktach z kontrahentami. Kancelaria ma doświadczenie w działalności obejmującej wiele branż, w tym meblarskiej, produktów luksusowych, agencji pracy, rynku nieruchomości, transportowej, czy budowlanej. W ramy świadczonych dla przedsiębiorców usług wpisuje się również windykacja. Od wielu lat współpracujemy z firmą windykacyjną prowadząc liczne i skomplikowane procesy sądowe w przedmiocie odzyskiwania należności.

Naszym zadaniem będzie praktyczna pomoc w prowadzeniu działalności: dokonamy analizy umów, doradzimy w sprawie pracowniczej, czy też wskażemy najlepsze rozwiązanie związane z RODO lub sygnalistami.

Podejmujemy się współpracy z Klientami z różnych regionów i pomagamy w windykacji należności od osób fizycznych oraz innych podmiotów gospodarczych nie tylko z Bydgoszczy i województwa kujawsko- pomorskie, ale i z całej Polski. W ramach  świadczonych usług reprezentujemy naszych Klientów przed sądami i urzędami, także na etapie przedsądowym m.in. w zakresie windykacji należności.

Wychodząc naprzeciw nowym przedsięwzięciom handlowym świadczymy również dopasowaną do możliwości właściciela pomoc prawną dla e-biznesu oraz start-up’ów. Oferujemy pomoc osobom zakładającym działalność gospodarczą – m.in. w postaci doradztwa w prowadzeniu firmy.

Ze względu na znajomość branży Kancelaria oferuje nadto skrojoną na miarę potrzeb Klienta bieżącą obsługę indywidualnych bądź grupowych praktyk lekarskich i stomatologów, a także większych podmiotów leczniczych, jak szpitale i NZOZ-y.

Kancelaria posiada również doświadczenie w procesach z tytułu praktyk naruszających uczciwą konkurencję (zwalczanie nieuczciwej konkurencji).

Kancelaria reprezentuje Klientów dodatkowo w postępowaniach mediacyjnych oraz arbitrażowych. Kwestie rozliczenia ustalamy indywidualnie po zapoznaniu potrzeb i wymagań Klienta.

Pozostałe specjalizacje