Skip to content

Skontaktuj się z nami: 661 928 691 (w sprawie kredytów CHF/EUR) | 503 460 764 | 602 894 511

Menu
Rozwody i alimenty
Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz do mecenas Magdaleny Adamek-Balcerowicz – 503 460 764, ab.radcowie@gmail.com

Szeroko rozumiane sprawy rodzinne, które regulowane są przepisami Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, związane są zazwyczaj ze stresem i dużymi emocjami. Dlatego też w tak szczególnych sprawach, jakimi są rozwody, celem naszej Kancelarii jest nie tylko zabezpieczenie interesów Klienta, ale także sprawienie, by całe postępowanie było dla niego jak najmniej bolesne i drażliwe.

Posiadamy doświadczenie w reprezentowaniu kobiet i mężczyzn – Klientów będących powodami i pozwanymi w sprawach o rozwód, zarówno na etapie mediacji, jak i przed sądem. Radcy prawni z Kancelarii „Adamek & Balcerowicz” mają doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej Klientom z różną historią pożycia oraz rozpadu związku małżeńskiego.

Zakres świadczonych usług

Nasza kancelaria radcowska udziela porad oraz świadczy pomoc w szczególności w sprawach o rozwód (bez, jak również z orzekaniem o winie za rozpad małżeństwa), a także w sprawach pokrewnych jak:

  • separacja,
  • przyznanie / podwyższenie / obniżenie alimentów na dziecko lub byłego małżonka,
  • ustalenie kontaktów z małoletnimi dziećmi,
  • władza rodzicielska,
  • podział majątku i umowy majątkowe małżeńskie.

Pomoc zespołu naszej kancelarii radców prawnych obejmuje nie tylko sporządzanie pism oraz doradztwo prawne, ale przede wszystkim reprezentację Klienta przed sądem i innymi organami. Prowadzimy powierzone nam sprawy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, w poszanowaniu prywatności naszych Klientów – zapewniając poufność przekazanych nam informacji. Naszym zadaniem jest znalezienie najlepszego rozwiązania i minimalizowanie błędów jakie Klienci mogliby popełnić prowadząc sprawę samodzielnie.

Gdy trudno o spokojną rozmowę i polubowne rozwiązanie konfliktu Kancelaria Radcowska „Adamek & Balcerowicz” świadczy również usługi mediacji w sprawach rozwodowych i innych z zakresu prawa rodzinnego.

Każda sprawa rozwodowa to indywidualny przypadek– dwoje różnych ludzi oraz ich historia małżeństwa i jego rozpadu.

Podejmując się prowadzenia Państwa sprawy o rozwód lub innej pokrewnej, radca prawny z naszej Kancelarii zapoznaje się z zaistniałą sytuacją, wyjaśnia specyfikę oraz kolejne etapy postępowania, a także informuje o możliwych rozstrzygnięciach sprawy.

Nie mniej istotną kwestią jest majątek jaki małżonkowie nabyli w trakcie trwania małżeństwa. W ramach naszej oferty doradzimy jak najlepiej zabezpieczyć interesy naszych Klientów, wyjaśnimy jakie są możliwości podziału majątku oraz ile komu się należy.

Radcy prawni z Kancelarii „Adamek & Balcerowicz” świadczą pomoc prawną związaną z rozwodami i sprawami rodzinnymi głównie dla klientów z Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego, ale nie tylko. Zapewniamy usługi przed sądami w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu, Inowrocławiu, Pile, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie i innych.

Pozostałe specjalizacje