Skip to content

Skontaktuj się z nami: 661 928 691 (w sprawie kredytów CHF/EUR) | 503 460 764 | 602 894 511

Menu
Prawo karne medyczne
Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz do mecenasa Rafała Łuczkowskiego – 602 894 511, biuro@kancelaria-luczkowski.pl lub mecenasa Arkadiusza Balcerowicza – 661 928 691, biuro@adamek-balcerowicz.pl

Jesteś lekarzem, lekarzem stomatologiem, pielęgniarką czy też ratownikiem medycznym ? Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach karnych związanych z udzielaniem świadczeń zdrowotnych? Nasi prawnicy specjalizują się w tego rodzaju przypadkach oraz zapewnia kompleksową i skuteczną pomoc prawną osobom wykonującym zawody medyczne.

W dzisiejszych czasach, gdy system opieki zdrowotnej jest coraz bardziej skomplikowany, sporów wynikających z błędów medycznych, zaniedbań, czy nadużyć nie brakuje. Gdy jesteś posądzany o niewłaściwe leczenie, czy też zaniedbania medyczne, możemy Ci pomóc.

Nasi wysoko wykwalifikowani mecenasi specjalizujący się w sprawach karnych lekarskich i medycznych posiadają bogate doświadczenie oraz wiedzę, aby skutecznie reprezentować Twoje interesy w trudnych sytuacjach. Przygotujemy mocną strategię prawno-karną, by uprościć proces i dążyć do uzyskania satysfakcjonującego dla Ciebie rozwiązania.

Pomagamy na każdym etapie postępowania karnego, zarówno, kiedy jesteś wzywany jako świadek, ale przede wszystkim w przypadku ogłoszenia zarzutów karnych. Najlepiej kontaktować się z nami w związku z pierwszym kontaktem od Policji lub Prokuratury niż czekać na akt oskarżenia !

Oferujemy pomoc prawną zarówno dla lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarek czy innego personelu medycznego, którzy zostali niesłusznie oskarżeni o przestępstwa związane z ich zawodem. Nasza praca obejmuje również pomoc przed Policją czy Prokuratorem i reprezentowanie klientów w procesach karnosądowych.

W ramach naszych usług zapewnimy Ci:

  • Analizę i ocenę Twojej sprawy w celu określenia jej potencjału, przeprowadzenie dochodzenia i skompletowanie niezbędnych dowodów.
  • Reprezentację w postępowaniu karnym przed Policją, Prokuratorem i sądem, wspierając Cię podczas przesłuchań, rozpraw sądowych i określania strategii prawnej.
  • Doradztwo w zakresie postępowania przed odpowiednimi organami nadzoru i kontrolą medyczną, np. Rzecznikiem Praw Pacjenta.
  • Wieloletnie doświadczenie oraz zrozumienie specyfiki przypadków karnych medycznych pozwala nam skutecznie reprezentować interesy naszych klientów. Stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy, starając się zminimalizować skutki negatywnych zdarzeń medycznych dla naszych klientów.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej w sprawach karnych lekarskich lub medycznych, skontaktuj się z nami już dziś. Nasi adwokaci z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania, udzielą porad prawnych i zapewnią Ci pełne wsparcie w trudnym procesie walki o Twoje prawa.

Pozostałe specjalizacje